Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/hosting2_1/4/1/4182586f-4a22-4110-846b-2adac4b8b06e/imperiaworks.cz/web//:/data/web/imperiaworks.cz/:/usr/phpx/lib/php/:/apachetmp/) in /nfsmnt/hosting2_1/4/1/4182586f-4a22-4110-846b-2adac4b8b06e/imperiaworks.cz/web/wp-content/themes/imp_source/functions.php on line 91

Warning: fopen(): Filename cannot be empty in /nfsmnt/hosting2_1/4/1/4182586f-4a22-4110-846b-2adac4b8b06e/imperiaworks.cz/web/wp-content/themes/imp_source/functions.php on line 92

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nfsmnt/hosting2_1/4/1/4182586f-4a22-4110-846b-2adac4b8b06e/imperiaworks.cz/web/wp-content/themes/imp_source/functions.php on line 93
Naše služby | imperiaworks - graphics studio

Naše služby

Úvod > Naše služby

Webové stránky

Máme pro vás profesionální řešení

Hledáte něco víc než jenom web? Je Vaší představou web, který má přehlednou strukturu a je pro klienta atraktivní? Potřebujete mít web, který svojí koncepcí osloví Vámi požadovanou cílovou skupinu klientů? Náš web je investice, která se Vám zajisté vrátí a pomůže také vydělávat!

Elektronické obchody

Zvyšte počet Vašich zákazníků

Internetové obchody, e-shopy, virtuální obchody, internetové prodejny – v dnešní době  jsou jedním z hlavních marketingových nástrojů elektronického obchodování. Je to nástroj, který minimalizuje náklady a navyšuje firemní zisky.

Mobilní aplikace

Proč nevyužít sílu androidů

Využívají Vaši zákazníci mobilní aplikace? Přistupují k Vašim webovým stránkám z mobilů nebo tabletů? Využijte našich dovedností a nejnovějších nástrojů pro zhotovení moderních androidových aplikací. Víme jak urychlit přístupnost k webu.

Hromadné slevy

Nový fenomén českého internetu

Chcete nabídnout klientům možnost výhodného nákupu? Máte velké množství zboží, které chcete prodat a nedaří se Vám? Využijte nový fenomén internetového prodeje. Ve velkém množství lidí se skrývá velká kupní síla. Skutečně víme jak na to.

Multimediální portál

Poskytování multimediálního obsahu 

Potřebujete sdílet svůj obsah s dalšími uživateli po internetu? Líbí se Vám myšlenka vytvoření vlastní internetové televize s video archivem? Máme pro Vás jedinečné řešení, které Vám umožní sdílet obsah ve více úrovních zobrazení a vydělávat tak peníze. Máme systém i pro náročné klienty, kteří hledají profesionální řešení. Poskytujeme i možnost napojení na různé platební brány. Nevíte jak na to? Rádi Vám poradíme!

Správa a údržba

Staráme se o to, aby byli Vaše stránky vždy aktuální 

Zabezpečený a pravidelně aktualizovaný web je tou nejlepší vizitkou pro Vaší firmu. K webovým stránkám nabízíme také možnost pravidelné údržby. Postaráme se o Váš obsah, 100% dostupnost stránek a také uděláme průběžnou analýzu jejich návštěvnosti. Navrhneme další postupy, které Vám pomůžou růst! V dnešní době již nestačí mít jenom web. Důležité je i o něj správně pečovat.

3D animace / Video prezentace

Vizuální reklama je nejsilnějším marketingovým nástrojem

Chcete se prezentovat v televizi? Potřebujete zviditelnit Vaší firmu na LED obrazovkách ve městech? Nenašli jste nikoho kdo by dokázal udělat video prezentaci podle Vašich představ? Využíváme nejnovější technologické postupy pro tvorbu 3D animací.  Pohyblivé prezentace jsou ty, které dokážou zaujmout úplně každého. Nemáte představu jak by měla video prezentace vypadat? Nevadí, rádi Vám poradíme.

Tisková reklama

Grafický návrh a realizace všech možných tiskovin

Potřebujete profesionální grafický návrh? Navrhujeme plakáty, vizitky, katalogy, billboardy, polepy automobilů, propagační materiály a spoustu jiného. Naší předností je kvalitní příprava všech tiskovin. Naše návrhy jsou vždy jedinečné a originální. Zajišťujeme i realizaci tiskovin na vysoké úrovni. Máte zájem o profesionální zpracování? Jsme tu pro Vás!


Feedback

Vážíme si jakékoliv zpětné vazby ohledně našeho webu, chválu, nápady, hlášení o chybách a vše co si jen vzpomenete!

Kontakt